Yhteystiedot

Heräsikö kysymyksiä tai kaipaisit lisätietoja klusterista ja sen toiminnasta? Ota rohkeasti yhteyttä.

Klusteritiimi

Voit jättää kontaktipyynnön sivun alareunan kontaktipohjan kautta tai ota suoraan yhteyttä klusteritiimiläisiin!

Navitas Kehitys Oy (Hankkeen päätoteuttaja / viestintä /suunnittelu)

Kirsi Kinnunen, Toimialapäällikkö, Pohjois-Savon Energiaklusteri
puh. 044 794 9704 tai kirsi.kinnunen@navitas.fi

Pia Nevalainen, Projektiassistentti, Pohjois-Savon Energiaklusteri
puh. 044 729 8470 tai pia.nevalainen@navitas.fi

Savon Koulutuskuntayhtymä/ SAKKY (Osaamisen kehittäminen)

Esa Varis, Opettaja (kone- ja tuotantotekniikka)
puh. 044 785 8349 tai esa.varis@sakky.fi

Risto Korhonen, Kouluttaja (teknologia)
puh. 044 785 3170 tai risto.korhonen@sakky.fi

Savonia-ammattikorkeakoulu (Innovointi ja teknologian kehitys)

Jarno Ruusunen, Tutkimus- Ja Kehityspäällikkö
puh. 044 7856 778 tai jarno.ruusunen@savonia.fi

Petteri Heino, Tki-Asiantuntija (kone ja energiateollisuus)
puh. 044 7856 759 tai petteri.heino@savonia.fi

  • Huomioithan, että jättämällä yhteystietosi annat suostumuksen siihen, että Navitas Kehitys Oy voi kerätä ja käsitellä henkilötietoja sekä luovuttaa niitä eteenpäin tietosuojaselosteessa kuvatulla tavalla. Tietosuojaselosteemme löydät myös nettisivujemme alareunasta.

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.